Na následky těžkého úrazu, který utrpěl při dopravní nehodě o vánocích, zemřel včera Štěpán Kodeda, český reprezentant, v minulosti také člen Severky Šumperk. Kody, budeme na Tebe vzpomínat!

31.12.2014
PF 2015 (Vašík)

01.12.2014
Zakončení zakončení (Vašík)

V sobotu jsem v Hrabenově zakončili letošní sezónu. S horskou hroznou hrabenovskou tratí na historické mapě si téměř všichni poradili. Nejkratší trať zvládla nejrychleji Štěpánka s Agátou, prostřední trať nejrychleji zaběhl Honza Vosáhlo a na nejdelší trati vyhrál Jarda. V superprestižních odpoledních štafetách zvítězil team Romča a Gagarin, druzí doběhli Irča a Peťa a třetí místo na finiši vybojoval Jirka Matoušek s Honzou Vosáhlem před štafetou Jurka + Martin. Indoor sprint vyhrál Gagarin o vteřinu před Martinem, třetí doběhla Irča.

Všechny fotky od Jurky jsou tady.

A tady jsou výsledky a galerie závodních map.

Všem děkuji za účast na podařené akci.

23.11.2014
Zakončení sezóny 2014 (Vašík)

Zveme všechny členy současné, bývalé, budoucí, jakož i kamarády a veškeré rodinné příslušníky na zakončení sezóny 2014, kde si společně zasportujeme a zavzpomínáme na uplynulý orienťácký rok.

Kdy: sobota 29. listopadu, sraz v 10.30 hod. Kde: Hrabenov, kulturní dům. Program: závod s překvapením (závodit se bude v maskách!), hry v tělocvičně, štafety, noční OB, promítání fotek, tombola ... S sebou masku pro závod, dostatek převlečení, svačinu a příspěvek do společného občerstvení. Možnost přespání do neděle.

18.11.2014

Oznamujeme, že dnes (18. 11. 2014) navždy odešel kamarád a jeden z nestorů šumperského orientačního běhu Vraťa Sita. Vratíku budeš nám chybět!

30.10.2014
Noční trénink (Zdenka)

Ve čtvrtek 30. 10. se běžel poslední trénink venku, tentokrát už v temném lese. Startovalo se na rozcestí za Sanatorkou. Všichni se vybavili čelovkami a notnou dávkou odvahy a mohli vyrazit. Tratě byly přiměřeně lehké vzhledem ke ztíženým nočním podmínkám a kontroly vybaveny odrazkami.