SK Severka Šumperk & SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk pořádají

Přebor škol v orientačním běhu 2012/2013

jarní kolo, 17. dubna 2013, Základní škola Šumperk, Šumavská 21

17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
DI (D3)      0.80 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hegedüšová Viktorie                 ZŠ 8. května, Šumperk           18.27         
 2. Navrátilová Marie                   ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       18.58   + 0.31
 3. Turánková Tereza                    ZŠ Šumavská, Šumperk            19.19   + 0.52
 4. Němcová Kateřina                    ZŠ Šumavská, Šumperk            19.43   + 1.16
 5. Barglová Karolína                   ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       20.00   + 1.33
 6. Zindulková Štěpánka                 ZŠ 8. května, Šumperk           40.15   +21.48
 7. Bartošová Anna                      ZŠ 8. května, Šumperk           42.27   +24.00
 8. Hlupá Petra                         ZŠ 8. května, Šumperk           44.03   +25.36
 9. Skoumalová Petra                    ZŠ 8. května, Šumperk           44.36   +26.09
10. Knyplová Tereza                     ZŠ 8. května, Šumperk           59.39   +41.12
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
DII (D5)      1.50 km, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šneiderová Daniela                  ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       19.07         
2. Tesařová Tereza                     ZŠ 8. května, Šumperk           21.14   + 2.07
3. Žalio Markéta                       ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       28.58   + 9.51
4. Václavíková Kristýna                ZŠ 8. května, Šumperk           54.31   +35.24
5. Nimmrichterová Marie                ZŠ 8. května, Šumperk           58.46   +39.39
   Hegerová Michaela                   ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
DIII (D7)      1.40 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhalová Šárka                      Gymnázium Šumperk                9.15         
 2. Ziková Natálie                      Gymnázium Zábřeh                12.53   + 3.38
 3. Zatloukalová Hana                   ZŠ Šumavská, Šumperk            14.21   + 5.06
 4. Balcárková Tereza                   Gymnázium Zábřeh                15.33   + 6.18
 5. Václavková Zuzka                    ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       15.42   + 6.27
 6. Šinclová Kateřina                   ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       17.24   + 8.09
 7. Žáčková Alena                       Gymnázium Zábřeh                29.14   +19.59
 8. Bartoňová Klára                     ZŠ 8. května, Šumperk           30.55   +21.40
 9. Kopecká Eliška                      ZŠ 8. května, Šumperk           32.36   +23.21
10. Pšenčíková Adéla                    ZŠ 8. května, Šumperk           40.00   +30.45
11. Heverová Markéta                    ZŠ 8. května, Šumperk           42.00   +32.45
12. Baníková Tereza                     Gymnázium Zábřeh                42.41   +33.26
13. Linhartová Kristýna                 Gymnázium Zábřeh                43.46   +34.31
    Císařová Petra                      Gymnázium Zábřeh                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
DIV (D9)      1.90 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pukyšová Anežka                     ZŠ 8. května, Šumperk           13.29         
 2. Smrčková Dominika                   ZŠ Vrchlického Šumperk          13.54   + 0.25
 3. Wágnerová Pavla                     ZŠ Šumavská, Šumperk            16.14   + 2.45
 4. Zatloukalová Romana                 ZŠ Šumavská, Šumperk            16.59   + 3.30
 5. Švancárová Veronika                 ZŠ 8. května, Šumperk           20.02   + 6.33
 6. Wasserburgerová Sandra              ZŠ Šumavská, Šumperk            22.25   + 8.56
 7. Benediktová Klára                   ZŠ Šumavská, Šumperk            23.22   + 9.53
 8. Jílková Veronika                    ZŠ Šumavská, Šumperk            24.03   +10.34
 9. Balcárková Daniela                  Gymnázium Zábřeh                25.48   +12.19
10. Hojgorvá Anna                       Gymnázium Zábřeh                30.10   +16.41
11. Křenková Lucie                      ZŠ Šumavská, Šumperk            34.43   +21.14
12. Ondráčková Dita                     ZŠ Šumavská, Šumperk            43.09   +29.40
    Doubravská Jitka                    Gymnázium Zábřeh                 DISK         
    Bednarská Veronika                  ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
    Dusová Veronika                     ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
DV (DS)      2.10 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vozdová Aneta                       Gymnázium Šumperk               11.36         
 2. Horvátová Hana                      Gymnázium Zábřeh                12.45   + 1.09
 3. Kašparová Zuzka                     Gymnázium Šumperk               13.31   + 1.55
 4. Machusová Karolína                  Gymnázium Šumperk               13.46   + 2.10
 5. Habigerová Radka                    Gymnázium Šumperk               15.48   + 4.12
 6. Šinclová Markéta                    Gymnázium Zábřeh                16.41   + 5.05
 7. Troblová Pavlína                    Gymnázium Zábřeh                16.44   + 5.08
 8. Kondlerová Aneta                    Gymnázium Zábřeh                18.23   + 6.47
 9. Němcová Aneta                       Gymnázium Zábřeh                18.45   + 7.09
10. Plaskurová Lucie                    Obchodní akademie Šumperk       18.47   + 7.11
11. Pavličíková Martina                 Obchodní akademie Šumperk       19.18   + 7.42
12. Dorničáková Lenka                   Obchodní akademie Šumperk       19.19   + 7.43
13. Švecová Aneta                       Gymnázium Zábřeh                20.33   + 8.57
14. Špůrková Veronika                   Gymnázium Zábřeh                22.26   +10.50
15. Strouhalová Lucie                   Gymnázium Zábřeh                26.20   +14.44
    Hnilicová Šárka                     Gymnázium Šumperk                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
HI (H3)      1.20 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Štoudek Martin                      ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       11.27         
2. Bartášek Tomáš                      ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       28.06   +16.39
   Turek Tomáš                         ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
   Sita Jan                            ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
HII (H5)      1.50 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhal Jakub                         ZŠ Eduarda Beneše, Šumperk      10.45         
 2. Beneš Jan                           ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       11.50   + 1.05
 3. Stryk Štěpán                        ZŠ a MŠ Nový Malín              12.54   + 2.09
 4. Hecl František                      ZŠ a MŠ Nový Malín              15.41   + 4.56
 5. Pavlík František                    ZŠ Šumavská, Šumperk            16.14   + 5.29
 6. Holínek Svatopluk                   ZŠ Šumavská, Šumperk            17.15   + 6.30
 7. Karlíček Marek                      ZŠ a MŠ Nový Malín              21.39   +10.54
 8. Kleveta Kryštof                     ZŠ Šumavská, Šumperk            21.48   +11.03
 9. Doskočil Jiří                       ZŠ Šumavská, Šumperk            22.47   +12.02
10. Ptáček Simone                       ZŠ Šumavská, Šumperk            23.50   +13.05
11. Skýva Ondřej                        ZŠ 8. května, Šumperk           25.31   +14.46
12. Kuba Filip                          ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       30.21   +19.36
13. Tomaštík Marin                      ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       35.43   +24.58
    Borseník Ondřej                     ZŠ 8. května, Šumperk            DISK         
    Kašpar Martin                       ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
HIII (H7)      1.50 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jílek Ondřej                        ZŠ 8. května, Šumperk            9.54         
 2. Kroul Josef                         ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       10.42   + 0.48
 3. Matoušek Matěj                      ZŠ 8. května, Šumperk           11.26   + 1.32
 4. David Václav                        Gymnázium Zábřeh                14.30   + 4.36
 5. Opravil Daniel                      Gymnázium Zábřeh                14.34   + 4.40
 6. Šafář Vojtěch                       ZŠ 8. května, Šumperk           15.49   + 5.55
 7. Haltmar Jakub                       Gymnázium Zábřeh                17.53   + 7.59
 8. Čech Martin                         Gymnázium Zábřeh                19.51   + 9.57
 9. Prudík Lukáš                        ZŠ Vrchlického Šumperk          24.49   +14.55
    Dostál Pavel                        ZŠ Vrchlického Šumperk           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
HIV (H9)      2.20 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Perry Marek                         ZŠ Šumavská, Šumperk            13.38         
 2. Šrámek Ondřej                       ZŠ 8. května, Šumperk           13.43   + 0.05
 3. Kašpar Petr                         ZŠ 8. května, Šumperk           13.59   + 0.21
 4. Hamala Matěj                        Gymnázium Zábřeh                14.27   + 0.49
 5. Dvořák Ferdinand                    ZŠ 8. května, Šumperk           15.15   + 1.37
 6. Novotný Dominik                     ZŠ Vrchlického Šumperk          16.17   + 2.39
 7. Chládek Ivo                         Gymnázium Zábřeh                16.32   + 2.54
 7. Václavek Martin                     ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       16.32   + 2.54
 9. Havlíček Ondřej                     ZŠ 8. května, Šumperk           16.40   + 3.02
10. Kalousek Tomáš                      ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       17.31   + 3.53
11. Vosáhlo Jan                         ZŠ Vrchlického Šumperk          18.32   + 4.54
12. Ondráček Radek                      ZŠ Vrchlického Šumperk          19.20   + 5.42
13. Mikulenka Vojtěch                   ZŠ 8. května, Šumperk           21.08   + 7.30
14. Velecký Josef                       ZŠ Šumavská, Šumperk            22.00   + 8.22
15. Václavek Martin                     ZŠ Šumavská, Šumperk            23.56   +10.18
16. Schwarzer Jiří                      ZŠ Šumavská, Šumperk            29.15   +15.37
17. Valíček Martin                      ZŠ Šumavská, Šumperk            36.01   +22.23
18. Homola Denis                        ZŠ Vrchlického Šumperk          45.24   +31.46
    Kotrle Jakub                        ZŠ Šumavská, Šumperk             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


17.04.2013 Přebor škol v OB 2012/2013 - jarní kolo
HV (HS)      2.40 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horvát Petr                      Gymnázium Zábřeh                   11.09         
 2. Mikula Jan                       Gymnázium Šumperk                  12.38   + 1.29
 3. Skyva Pavel                      Gymnázium Zábřeh                   15.00   + 3.51
 4. Horák Jan                        Gymnázium Šumperk                  16.12   + 5.03
 5. Křupka Roman                     Gymnázium Zábřeh                   17.32   + 6.23
 6. Herynek Michal                   Gymnázium Zábřeh                   20.10   + 9.01
 7. Papoušek Filip                   Gymnázium Zábřeh                   20.19   + 9.10
 8. Knápek Jiří, Valášek Pavel       SŠ železniční a stavební, Šumperk  21.48   +10.39
 9. Nguyen Viet Duy                  Gymnázium Zábřeh                   22.20   +11.11
10. Juráš Dominik                    SŠ železniční a stavební, Šumperk  24.22   +13.13
11. Kryl Stanislav, Šterba Martin    SŠ železniční a stavební, Šumperk  27.09   +16.00
12. Kryš Lukáš, Szapoval Stanislav   SŠ železniční a stavební, Šumperk  35.43   +24.34
13. Vašíček David, Snášel Michal     SŠ železniční a stavební, Šumperk  46.46   +35.37
14. Němec Tomáš + Kleibl Jan         SŠ železniční a stavební, Šumperk  48.43   +37.34
15. Fréhar David, Večera Tomáš       SŠ železniční a stavební, Šumperk  49.06   +37.57
    Obšil Benedikt
16. Mižigar Jan, Horníček Karel      SŠ železniční a stavební, Šumperk  52.42   +41.33

MS  Ženčák Jaroslav                  Obchodní akademie Šumperk          13.41   + 2.32
MS  Zimmermann Zdeněk                Gymnázium Zábřeh                   14.14   + 3.05
--------------------------------------------------------------------------------------


SK Severka Šumperk