SK Severka Šumperk & Asociace sport pro všechny při Obchodní akademii v Šumperku

Odyssea 2014 - orientační běh

4. května 2014, park u pekárny Skřivánčí dvůr, Šumperk

Výsledky závodu

Název závodu:

Odyssea 2014 - orientační běh

Datum konání:

4. 5. 2014

Místo konání:

Park u pekárny Skřivánčí dvůr, Šumperk

Pořadatel:

SK Severka Šumperk, Asociace sport pro všechny při Obchodní akademii v Šumperku

Použitá mapa:

Skřivánčí dvůr, 1:7500

Ředitel závodu:

Václav Král

Hlavní rozhodčí

Zdenka Králová

Stavitel trati

Luděk Krtička

Závodu se zúčastnilo celkem 54 závodníků.

Děkujeme Hanácké oblasti (Mirek Chmelař) za zapůjčení sady SportIdent.

Výsledky jednotlivých kategorií

D I      0.80 km, 5 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Greschnerová Tereza       2002   Magnus Orienteering                 6.39         
2. Vorlová Eva               2004   Magnus Orienteering                 7.45   + 1.06
3. Hojgrová Tereza           2003   SK Severka Šumperk                  8.26   + 1.47
4. Zindulková Štěpánka       2004   SK Severka Šumperk                  9.05   + 2.26
5. Seidenglanzová Johana     2006   SK Severka Šumperk                  9.42   + 3.03
6. Horvátová Eva             2007   PK Zábřeh                          10.14   + 3.35
7. Hloušková Marcela         2005   SKP Šumperk                        11.06   + 4.27
8. Štětinová Ema             2008   Atletika Šumperk                   11.13   + 4.34
-------------------------------------------------------------------------------------


D II      0.80 km, 5 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Košůtková Tereza          2001   ZŠ Těšetice                        17.39         
-------------------------------------------------------------------------------------


D III      1.60 km, 8 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zatloukalová Romana       1999   SK Severka Šumperk                 14.24         
-------------------------------------------------------------------------------------


D IV      2.10 km, 12 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Divišová Kateřina         1997   Gymnázium Šumperk                  25.45         
2. Bednarská Veronika        1997   Gymnázium Šumperk                  29.47   + 4.02
3. Knápková Monika           1997   LK Šumperk                         92.04   +66.19
-------------------------------------------------------------------------------------


D V      2.10 km, 12 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mertová Eva               1985   KOB Dobruška                       17.14         
2. Ženčáková Hana            1987   Šumperk                            24.32   + 7.18
-------------------------------------------------------------------------------------


D VI      2.10 km, 12 kontrol
                                                                    mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Králová Zdenka           1960   SK Severka Šumperk                 17.10         
 2. Krčová Martina           1972   Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20.22   + 3.12
 3. Seidenglanzová Irena     1974   SK Severka Šumperk                 21.54   + 4.44
 4. Ženčáková Marie          1968   ASPV OA Šumperk                    23.21   + 6.11
 5. Felklová Jarmila         1960   ASPV OA Šumperk                    23.51   + 6.41
 6. Hloušková Marcela        1974   SKP Šumperk                        27.27   +10.17
 7. Prokešová Radka          1968   Šumperk                            27.39   +10.29
 8. Krňávková Eva            1975   Trisk Olomouc                      29.53   +12.43
 9. Roubalíková Iva          1964   ZŠ Těšetice                        31.27   +14.17
10. Horvátová Blanka         1973   PK Zábřeh                          35.45   +18.35
    Ostřanská Iveta          1965   SK Severka Šumperk                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


H I      0.80 km, 5 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hroch Michal               2003   ZŠ Těšetice                        7.24         
2. Zindulka Jan               2007   SK Severka Šumperk                 9.39   + 2.15
3. Cveček Jan                 2007   SK Severka Šumperk                12.42   + 5.18
-------------------------------------------------------------------------------------


H II      1.60 km, 8 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kaprál Jan                 2000   SK Severka Šumperk                16.54         
2. Seidenglanz Jáchym         2002   SK Severka Šumperk                17.02   + 0.08
3. Lakomý Vojtěch             2001   ZŠ Těšetice                       29.44   +12.50
4. Bednarský Václav           2001   Gymnázium Šumperk                 40.45   +23.51
-------------------------------------------------------------------------------------


H III      2.10 km, 12 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vánský Jakub               1999   ZŠ Těšetice                       30.58         
-------------------------------------------------------------------------------------


H IV      3.20 km, 14 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mikula Jan                 1996   SK Severka Šumperk                20.46         
2. Vosáhlo Jan                1997   SK Severka Šumperk                33.14   +12.28
3. Knápek Matěj               1996   LK Šumperk                        93.09   +72.23
-------------------------------------------------------------------------------------


H V      3.20 km, 14 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Horvát Petr                1994   PK Zábřeh                         18.00         
2. Kostecký Jan               1991   TJ Šumperk                        19.57   + 1.57
3. Schön Jiří                 1986   Frýsport Team                     26.56   + 8.56
4. Možný Stanislav            1977   SK Severka Šumperk                30.50   +12.50
5. Valenta Jiří               1963   SK Severka Šumperk                32.11   +14.11
6. Ženčák Jakub               1988   Rapotín                           37.21   +19.21
7. Vorel Milan                1976   Zábřeh                            44.28   +26.28
8. Štětina Roman              1975   Atletika Šumperk                  84.32   +66.32
   Jonáš Marek                1986   Šumperk                           DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------


H VI      2.10 km, 12 kontrol
                                                                   mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Cveček Martin              1974  SK Severka Šumperk                 16.57         
2. Felk Luděk                 1960  ASPV OA Šumperk                    17.38   + 0.41
3. Hroch Zbyněk               1973  ZŠ Těšetice                        18.05   + 1.08
4. Seidenglanz Marek          1974  SK Severka Šumperk                 18.19   + 1.22
5. Roubalík Radovan           1964  ZŠ Těšetice                        20.29   + 3.32
6. Květoň Vladimír            1968  Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21.21   + 4.24
7. Bednarský Jiří             1962  Šumperk                            25.42   + 8.45
8. Vykydal Květoslav          1936  Gymnázium Šumperk                  29.03   +12.06
-------------------------------------------------------------------------------------

Fotky


SK Severka Šumperk | Odyssea